+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Blog > Фотохудожник звітує рідній школі
Portfolio ▼
All news

Фотохудожник звітує рідній школі

13.05.2009

Для нашого земляка-старозбур’ївчанина, члена Національної cпілки фотохудожників України О.П. Андрющенка нинішній рік знаменний подвійно. По-перше, Олександр Павлович відзначив особистий золотий ювілей, а по-друге, виповнилося тридцять років його захоплення мистецтвом світлопису, як називають фотографію. З цієї нагоди в Херсонській обласній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара було розгорнуто виставку нових робіт митця під назвою «Боже та людське». Проект складається з 50 художніх фоторобіт.

Минулого вівторка з творчим звітом фотохудожник О.П. Андрющенко виступив у своїй рідній Старозбур’ївській загальноосвітній школі, в актовій залі якої було виставлена значна частина проекту - 33 роботи. Автор підібрав свілини, сюжети яких були найближчі, найрідніші для старозбур’ївчан. Відкриваючи цю зустріч, Старозбур’ївський сільський голова В.В. Маруняк підкреслив, що Олександр Павлович, де б не доводилося йому працювати, ніколи не втрачає зв’язків зі своєю малою Батьківщиною. Тут, у селі, живуть його матуся, його друзі, його вчителі й ровесники. І багато сюжетів мистецьких фоторобіт автором знайдено саме тут.

Про це говорив і сам фотохудожник, який охарактеризував деякі твори, поділився певними надбаннями своєї творчої лабораторії, відповів на численні запитання школярів.

Щиро вітали фотохудожника-земляка педагоги школи. І, мабуть, найтеплішим і найзворушливішим було слово колишнього класного керівника Олександра Андрющенка, нині вчительки-пенсіонерки Раїси Іванівни Кулінич.

Голопристанський вісник, Вл. інф.