+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Блог > Названо хед-лайнерів III Міжнародного форуму-фестивалю "кРок у майбутнє"
Портфоліо ▼
Всі новини

Названо хед-лайнерів III Міжнародного форуму-фестивалю "кРок у майбутнє"

02.10.2008

Сьогодні в Херсонській обласній бібліотеці ім. Гончара відбулася прес-конференція за підсумками другого Міжнародного форуму-фестивалю "КРок у майбутнє". Прес-конференцію проводили:  Почесний президент фестивалю Ігор Яковлєв, директор фестивалю Володимир Макуха.

На вищеназвану телефонограмами були запрошені всі "учасники землетрусу" - всі, хто доклав рук до фестивалю: спонсори, наша доблесна міліція, служба охорони, представники турбюро, які забезпечували приїзд і перебування почесних гостей фестивалю, преса, телебачення і ваш покірний слуга - офіційний фотограф фестивалю.

Всіх запрошених чекав приємний сюрприз: слова вдячності кожному - під склом і в рамці -  від оргкомітету фестивалю  за виконану роботу. Інших варіантів заохочення не передбачалося, так як фестиваль - некомерційний. Але, все ж, цей факт багатьом зігрів душу. Приємно, коли цінують результати твоєї праці і не забувають говорити "велике людське спасибі".

Було відмічено, що другий фестиваль зробив великий резонанс у світі цінувальників року. Моніторинг web-ресурсів показав зростаючий інтерес до фестивалю не лише в країнах СНД... Багато гостей нашого міста, що спеціально приїхали подивитись та послухати учасників і хед-лайнерів "кРоку" з різних куточків (були навіть гості із США), поділилися своїми незабутніми враженнями на різних музичних форумах і сайтах. Вони - найпозитивніші.  Сподобалося і кредо фестивалю - без політики, наркотиків, тютюну і алкоголю. Правда, не вся публіка до такого готова, але, як то кажуть, Рим був побудований не за один день... А хто зрозумів сенс декларацій і підтримав їх - говорять: "Навіщо наркотики та інша погань? Від такого драйву дах і так зносить..." (майже дослівно з одного молдавського сайту).

Фестиваль набирає оберти, розширює географію. Планується наступного року міжнародна конкурсна програма. Кількість днів фестивалю - два, хед-лайнери - теж два... Один вже відомий. За результатами інтернет-голосування в лідери вийшла фінська група Apocalyptica. Саме вони наступного року "рватимуть дахи" нашим глядачам своїми віолончелями і барабанами. Другий хед-лайнер тримається поки що в секреті. Організатори зберігають інтригу.

Олександр Андрющенко ©