Про себе
Портфоліо ▼


 Фотохудожник, фотожурналіст Олександр Андрющенко

Фотохудожник, фотожурналіст Олександр Андрющенко

Я люблю те, що роблю, і не роблю того, чого не люблю... Люблю життя, людей, природу... Список довгий.
Не люблю... Втім, не будемо про це. Список теж не короткий.

"А де ж Фотографія?" - запитаєте Ви. Звичайно ж - у списку номер один! Що значить ця пані для мене? Про велику любов не заведено говорити вголос... Але Ви можете підглянути. 

Я з тих фотографів, яких в народі називають "динозаврами". З одного боку - трохи сумно усвідомлювати, що юні роки далеко позаду і людський вік не безмежний. Але є і позитивний бік - безцінний досвід і незгасаюча любов до фотографії. Наскільки великий досвід? - До того, як "вбив" третю свою цифрову дзеркалку, я встиг "зіпсувати" не один десяток кілометрів фотоплівки. Це без перебільшення. Леніна, щоправда, живим не бачив...))) Наскільки велика любов? - Вона порівнянна з почуттям до коханої жінки: дружина, наприклад, ревнує мене до фотографії))).

Захоплення фотографією прийшло ще в шкільні роки (приблизно 1973). Професійно займаюся фотографією з 1987 року. Член двох творчих спілок: Національної спілки фотохудожників України (1993), Національної спілки театральних діячів України (2007).

Публікуюся в періодичних виданнях. Проводжу персональні фотовиставки. Деякі мої роботи знаходяться в приватних колекціях у різних куточках Земної кулі. Беру участь в українських та міжнародних фотоконкурсах. Маю нагороди.

Зараз живу і працюю у м. Херсоні. Є творча майстерня з професійним студійним обладнанням і новітніми цифровими технологіями у самому центрі міста (ЦУМ, четвертий поверх) - Фотостудія Олександра Андрющенка

Маю величезний досвід роботи у багатьох жанрах фотографії. Засновник ХЕРСОНСЬКОЇ ШКОЛИ ФОТОГРАФІЇ

Моя спеціалізація і професійні навички:

  • художня, рекламна фотографія
  • фотожурналістика, репортаж
  • художній, діловий портрет
  • створення портфоліо моделям, акторам і музикантам
  • креатив-проекти
  • театр, сцена, рок-фестивалі, концерти, шоу, масові заходи
  • спорт
  • весілля
  • фотозйомка "open air" і в професійній студії
  • майстер-класи, індивідуальні уроки фотографії

Активна діяльність в комерційній фотографії для мене почалася в 1998 році. З тих пір в послужному списку і співпраця з рекламними агенціями України, і робота в центрі рекламної фотографії "F-студія", м. Київ, та 10 років у ЗАТ "Таврійські ігри" в якості офіційного фотографа, і Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії ", на якому я працюю з моменту його заснування (1999), і Міжнародний рок-фестиваль"кРок у майбутнє"...

Серед моїх клієнтів можна знайти і широко відомих людей (політиків, бізнесменів, представників творчих професій), і широко відомих у вузьких колах, як в народі кажуть, "простих смертних". У своїй роботі я ніколи не розділяю людей за значимістю, адже я люблю те, що роблю. І не треба мені вірити на слово: краще спробуйте самі!

Ласкаво просимо в АлексАРТ! 

Про мене більш докладно (без почуття гумору не переходити!)

МОЯ ЦІНОВА ПОЛІТИКА: