Portfolio ▼

Подарунковий Сертифікат на фотозйомку

Подарунковий Сертифікат на фотозйомку

Художня фотографія, послуги професійного фотографа завжди були дорогим задоволенням. Більшість шанувальників (частіше шанувальниць) із захватом дивляться на твори майстрів світлопису. Багато з них приміряють на себе роль фотомоделі, бажаючи коли-небудь здійснити свою, здавалося б, нездійсненну мрію: потрапити до рук справжнього майстра... Але чи так складно стати володарем світлин рівня обкладинки глянцевих журналів? Нітрохи, коли є достатня кількість грошових знаків або друзів з цими знаками! І гідний майстер може виявитися зовсім не за морями...

У Вашої близької людини є потаємна мрія і Вам вже "прозоро" натякали про бажання провести фотосесію у професійній студії? Так подаруйте їй таку можливість! Це принесе більше радості та незабутніх емоцій, ніж тривіальний черговий сервіз, наприклад. З особистого досвіду знаю.

Ваші друзі одружуються? Зробіть їм сюрприз, взявши на себе оплату роботи весільного фотографа!

Як це красиво здійснити? Купити Подарунковий Сертифікат на фотозйомку, який пропонує Фотостудія Олександра Андрющенка! По-перше - це швидке рішення, що звільняє Вас від утомливих забігів по магазинах; по-друге - це ідеальний та унікальний подарунок, здатний принести Вашим близьким море позитивних емоцій та незабутніх вражень! А ще - це зручно: Ви самі формуєте пакет послуг та його вартість. Це може бути Сімейне фото, Портрет, Портфоліо, Весільна фотосесія, Індивідуальний майстер-клас та інші послуги, які обумовлюються в кожному конкретному випадку. Оплачується Подарунковий Сертифікат зручним для Вас способом (банківською карткою, готівкою, безготівковим розрахунком). Слід також знати: Кожен Сертифікат обмежений терміном дії, строк вказаний на внутрішній стороні Сертифіката. Обмін сертифіката на гроші неможливий.

Сімейне фото, Портрет, Портфоліо, Весільна фотосесія, Індивідуальний майстер-клас

Подробиці за телефонами:

+38 050 315 91 42

+38 067 439 10 03