+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Блог > Новорічне звернення до завсідників сайту
Портфоліо ▼
Всі новини

Новорічне звернення до завсідників сайту

30.12.2009

У останні дні року, що минає, кожен з нас підводить підсумки: хтось рахує гроші, хтось - свої досягнення і промахи. Ми мимоволі перебираємо у своїй пам'яті прожиті нами дні. Наші постійні супутники-антиподи - Совість і Пихатість - теж рахують наші бали і упущення. "Чи змогли ми піднятися ще на один щабель, а краще на два?" - запитує Пихатість. "Чи не наступили на кого-небудь при цьому?" - тут же уточнює Совість... Кожен з нас має право вибирати, чий голос для нас важливіший, які вчинки здійснювати в нашому житті, мимоволі впливаючи на життя інших людей...

Я хочу привітати всіх вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Від щирого серця бажаю міцного здоров'я, чистого розуму, достатку - духовного і матеріального, любові, миру і згоди у ваших родинах, а також в нашій Багатостраждальній...

Хочу подякувати всім, хто приніс приємні моменти спілкування, співпраці, хто не відвернувся в скрутну хвилину, хто сам не погордував допомогою, хто висловив гірку правду або конструктивну критику. Спасибі також ворогам і недоброзичливцям - вони роблять нас сильнішими.

Щиро прошу вибачення у всіх, кого вільно або мимоволі образив, кого обділив своєю увагою, з ким був грубий або нестриманий, чиїх надій не виправдав... і так далі, і тому подібне ... (Потрібне підкреслити)...)

У новому 2010 року всіх шанувальників моєї творчості запрошую заходити в гості на сайт. Сподіваюся як і раніше радувати вас чимось новим і цікавим. Виникатимуть питання - пишіть, дзвоніть. Потенційних і постійних клієнтів повідомляю, що мої "таргани", яких не об'їздили, як і раніше гарцюють, шалено рвуться в галоп, тобто ідей - повна тумбочка)). Технічне підкріплення теж пристойне: оновлено знімальне устаткування - камера Nikon D300, а також парочка пристойних об'єктивів до нього і ще дещо) Дасть Бог - будемо творити! Ласкаво просимо! Зі святом!

З повагою, Олександр Андрющенко ©