+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Блог > Він і Вона. Життя - Театр
Портфоліо ▼
Всі новини

Він і Вона. Життя - Театр

31.07.2008

Олександр Мельник і Тетяна Проворова... Ми знайомі майже десять років. Більше десяти років я в дружніх стосунках з Херсонським Академічним музично-драматичним театром ім. М. Куліша. Стільки ж часу фотографую спектаклі, акторів театру.

Подзвонив мені якось генеральний директор театру Олександр Книга: "У нас поповнення. Прибули випускники Дніпропетровського училища. Треба робити нові портрети". Скільки точно їх було - зараз вже не пригадаю, але прибула тоді пристойна компанія. Всі обличчя - нові. Входили в павільйон поодинці. Всі юні і дуже різні. Всі - дипломовані актори. Цікаво було вивчати майбутніх служителів Мельпомени. Хтось - амбітний, хтось - не дуже. Хтось - просто талановитий... Частина з них пропрацювала в театрі не більше сезону. Інші - працюють до цього дня. Саша і Таня - серед останніх.

Прізвище Мельник зазвучало практично відразу. Ексцентричний, з гумором Олександр відразу сподобався глядачам. Його вихід на сцену - подія. Ніхто не залишається байдужим. Я - не виняток. Його імпровізації з елементами акробатики викликають в залі бурю емоцій.

Весь цей час Олександра Мельника  я знав  як чудового комедійного актора,  поки  не  побачив його в новому амплуа. На 10-му Міжнародному театральному фестивалі Мельпомена Таврії переглянув спектакль "Тайна жінки, що літає" (режисер - Сергій Павлюк).  У ньому два персонажі - Він і Вона. Це - історія про кохання,  про життя і смерть.  Мене, що називається,  "пробило". Після спектаклю я вбіг до акторів за куліси зі словами: "Що ж ви, гади (слово було інше, менш благозвучне), зі мною робите?". При цьому ридав, сам не чекаючи такої реакції,  і не міг  заспокоїтися хвилин п'ять...

Власне, ця історія і спонукала мене до створення фотопроекту, який я хочу представити. Життя коротке, поспішайте дарувати любов!

Олександр Андрющенко ©

Дивитись галерею >>