+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Блог > Редизайн сайту. Така приємна гнучкість утворилася!
Портфоліо ▼
Всі новини

Редизайн сайту. Така приємна гнучкість утворилася!

21.04.2013 22:25

Той, хто не вперше відвідує цей сайт, мабуть, звернув увагу на, м'яко кажучи, деякі зміни його зовнішнього вигляду: був золотаво-зеленим - став чорно-білим, розмір був фіксованим - став "гумовим". Навіщо? - 07.07.2013 року сайту виповнюється п'ять років. Ось я і вирішив змінити йому одежинки. Набрид нам мінімалізм у стилі - поміняємо на супер-мінімалізм!

А якщо серйозно, то при всій моїй любові до зеленого кольору сайту - не на всіх моніторах він виглядав адекватно-зеленим! А білий - він і в Африці білий. Відносно розмірчика: він дещо тиснув у плечах, викликаючи деякий дискомфорт в тєлодвіженіях. Змінили розмір на "гумовий" - така приємна гнучкість утворилася! Ну, "одяг" поки ще в стадії підгонки, поки доводиться приміряти-пороти-строчити-ізновуприміряти. І все це он-лайн, щоб "кравець" не розслаблявся.

Сподіваюся, вже близький час, коли "кравець" втомленою рукою змахне піт з чола, змотає нитки, відклавши наперсток, встромивши в подушечку голки, візьме гранчак, наповнить по вінця... і скаже: "За обновку!.."

© Олександр Андрющенко