Блог > Соціальний фотопроект Сонячні діти у Києві
Портфоліо ▼
Всі новини

Соціальний фотопроект Сонячні діти у Києві

30.04.2016 13:02

СОНЯЧНІ ДІТИ. ПЕРШИЙ ДОТИК:
соціальний фото-проект Олександра Андрющенка

СОНЯЧНІ ДІТИ. ПЕРШИЙ ДОТИК: соціальний фото-проект Олександра Андрющенка 

13 травня в Центрі Української Культури та Мистецтва відкриється соціальний фото-проект Олександра Андрющенка  (м. Херсон). Виставка отримала назву « Сонячні діти. Перший дотик» та проходитиме під гаслом: « Я – дитина, я – не синдром Дауна!»

До експозиції увійшли 47 портретів «сонячних» діток. Ця кількість не випадкова, адже ці малята мають 47 хромосом, а це на одну більше, ніж у звичайних людей.

Мами особливої малечі щодня долають безліч випробувань, аби їхні сонячні дітки змогли жити повноцінним життям. Та найскладніше - показати довколишнім, що насправді такі малюки нічим не відрізняються від своїх однолітків! Достукатися до людей через свої світлини вирішив і херсонський фотограф, приурочивши свій проект до дня захисту дітей.

«Я завжди усвідомлював, що “нестандартні” люди, до яких належать і люди з синдромом Дауна - найбільш соціально незахищені. Ще з дитинства інколи доводилося спостерігати неадекватну реакцію в суспільстві. Розумів, що причина - у неналежному вихованні та недостатній інформації на дану тему» - говорить Олександр Андрющенко.

Не бійтесь ламати стереотипи, подивіться на дітей з синдромом Дауна очима людини, яка за час спілкування з ними встигла полюбити кожного. На цих фото вони щасливі, але щастя без адаптації у суспільстві просто неможливе. Тож найголовніша мета цього проекту – подолання стигматизації «сонячних дітей», сприяння їх інтеграції у суспільство.

За підтримки Mariya Pavelko Gallery.

Відкриття виставки відбудеться 13 травня о 16:00 в Центрі Української Культури та Мистецтв (вул. Хорива, 19-В).
Виставка триватиме до 4 червня.
Вхід вільний.
Скачати прес-реліз>>