+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Блог > Весільна фотографія
Портфоліо ▼
Всі новини

Весільна фотографія

26.07.2008

Весільна фотографія - один з цікавих жанрів, який, не дивлячись на свої складнощі, мене теж не залишив байдужим. Знімаю весілля вже багато років. Хоч останнім часом велика частина  роботи - це студійна зйомка (портрет, портфоліо для моделей і тому подібне), я з радістю відгукуюся на цікаві весільні замовлення. Ну, як тут відмовиш собі в задоволенні попрацювати з чудовими молодятами, які випромінюють щастя?

Дуже ціную, коли щаслива пара зацікавлена в творчому підході до зйомки, коли вони самі активно беруть участь в її процесі. Якщо "на знімальному майданчику" відбувається щось цікаве - це завжди прекрасно. Цікавий весільний екстрим, коли, як правило, не вистачає часу. Всі спізнюються, а треба встигнути створити свої "шедеври", нікому не створюючи незручностей. Ось тоді перетворюєшся на мисливця. Діяти треба швидко і точно, розуміючи, що другого дубля не буде!

І мають рацію молодята, які не доручають цю серйозну місію своїм гостям - друзям або родичам. Гості повинні відпочивати і веселитися, а не відволікатися на речі, які професіонал все одно зробить краще.

Головне - вірно вибрати цього професіонала, зрозуміти, що саме ВІН - Ваш фотограф, і що саме ЙОГО стиль роботи Вам до вподоби. Ми всі - дуже різні. Не лише у професійному сенсі, але й у людському...

Олександр Андрющенко ©

Дивитись галерею >>