+38 050 315 91 42
+38 067 439 10 03
Блог > Зустріч випускників: пристрасті за зірками
Портфоліо ▼
Всі новини

Зустріч випускників: пристрасті за зірками

08.08.2008

На сайті створено новий розділ ФОТОПРОЕКТИ. У ньому освітлюватимуться фото-проекти, виконавець яких - Олександр Андрющенко. "Перша ластівка" - ювілейні Чорноморські ігри 2008. Три дні - три галереї. Матеріал поданий у вільному стилі, на розсуд автора. Робоча назва - "Зустріч випускників: пристрасті за зірками".

Фестиваль знімаю з самого його заснування, тобто 10 років. Я - офіційний фотограф фестивалю, і тому мені доступні сюжети, які часто недоступні іншим фотографам. Ось і вирішив "поділитися" враженнями. Хоч це для мене - робота, люблю цей фестиваль, люблю талановитих дітей, які вже десять років творять це яскраве видовище. Люблю їх переживання, щирі емоції. Радий за дітей, які у мене на очах перетворювалися з несміливих дебютантів в зірок української естради першої величини. Я їх усіх люблю, стежу за творчістю, знімаю, виконуючи свою роботу... Але раніше не було цього сайту, на якому тепер ви можете побачити не офіційну точку зору офіційного фотографа фестивалю...

Всього знято близько трьох тисяч кадрів. Все, зрозуміло, публікувати не планується, але, можливо, ще щось додасться. Гостям галерей надана можливість давати коментарі. Зображень, ображаючих честь і гідність "героїв картин" раджу не шукати. Публікація таких перечить моїм принципам. Легка іронія не виключена.

Приємного перегляду! >>